Niemiecki Logicznie - Twój przewodnik

Chcesz się uczyć niemieckiego, ale nie wiesz, jak zacząć? 


Niemiecki Logicznie - chcesz się uczyć niemieckiego, ale nie wiesz jak


A może uczysz się od lat w szkole i na kursach, ale napisanie maila czy przeprowadzenie rozmowy telefonicznej po niemiecku nadal wykracza poza Twoje możliwości? Co wtedy czujesz?

Ile "innowacyjnych" metod nauki, zestawów fiszek, wzorów odmian, internetowych ćwiczeń czy gotowych rozmówek miało zagwarantować Tobie upragniony sukces, a przyczyniało się każdorazowo tylko do coraz większego chaosu, frustracji i braku motywacji do dalszej nauki?


Niemiecki Logicznie


Potrzebujesz przewodnika, który doskonale wie, czego potrzeba, aby wreszcie się Tobie udało. Przewodnika, który w prosty i zrozumiały sposób wskaże Tobie istotne elementy budowania komunikatów – mapę, dzięki której samodzielnie poradzisz sobie podczas rozmów i tworzenia wiadomości pisemnych.


Niemiecki Logicznie - mamy dla Ciebie plan


Przygotowaliśmy dla Ciebie konkretny plan. Plan, dzięki któremu Twoi rozmówcy będą Cię doskonale rozumieć, doceniając przy tym precyzję i poprawność gramatyczną Twoich komunikatów.

Uprość przekaz! Skup się na pięciu kluczowych elementach komunikacji. Skorzystaj z gotowych schematów zdań, które dla Ciebie przygotowaliśmy, i tablic, dzięki którym będziesz w stanie dowolnie modyfikować swoje komunikaty. Przestań nieudolnie kopiować polskie schematy gramatyczne i zacznij myśleć po niemiecku!

Możesz oczywiście nadal uczyć się na pamięć słowników, wkuwać tabele odmian i wyjątki albo korzystać z translatorów, ale czy takie metody mają jakikolwiek sens?


Niemiecki Logicznie - dlaczego uczysz się niemieckiego


Odpowiedz sobie więc szczerze na pytanie, co mogłoby się zmienić, gdybyś wreszcie doskonale opanował/opanowała podstawy niemieckiego. Jak wpłynęłoby To na Twoją motywację, pewność siebie? Jakie nowe możliwości daje dobra znajomość języka niemieckiego w Twoim życiu prywatnym, zawodowym, Twojej karierze, planach na przyszłość?

Wyobraź sobie, jak bez problemów, stresu i strachu rozmawiasz ze swoimi niemieckojęzycznymi znajomymi, przyjaciółmi, współpracownikami, partnerami biznesowymi.

Pomyśl również o konsekwencjach braku dobrej znajomości niemieckiego. Bolało, gdy świetna oferta pracy przeszła Tobie koło nosa, bo nie możesz pochwalić się znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym? Co stracisz, jeśli nic się nie zmieni?


Niemiecki Logicznie - nie zwlekaj, zacznij teraz


Osiągnięcie sukcesu wymaga pracy i wielu ćwiczeń, ale z systemem Niemiecki Logicznie jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz ze swojej szansy. Obejrzyj nasz film i zacznij działać!

Powodzenia!

Michał Janiszewski
Niemiecki Logicznie
niemiecki-logicznie.pl


Niemiecki Logicznie - pomagamy szybko i skutecznie opanować podstawy języka niemieckiego


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl