Tablice gramatyczne. Inne niż wszystkie
6.jpg
Tablice gramatyczne Niemiecki Logicznie

 

W jaki sposób uczysz się języka niemieckiego? Prowadzisz skrupulatne notatki czy starasz się wszystko zapamiętywać? Wolisz dzwonić do osób niemieckojęzycznych czy pisać do nich maile?

Przeraża Cię ryzyko popełnienia błędu gramatycznego czy skupiasz się raczej na przekazaniu komunikatu, a gramatyka ma dla Ciebie znaczenie drugoplanowe?

A może już całkiem nieźle znasz niemiecki i potrafisz się "dogadać", ale masz świadomość, że częste błędy gramatyczne nie są domeną profesjonalistów?

Spójrz na poszczególne zdania w języku niemieckim jak na klocki, które możesz wymieniać i przestawiać według pewnych zasad:

 

Niemiecki Logicznie - tablice gramatyczne

 

Niemiecki Logicznie - tablice gramatyczne - wyrażenia czasowe

 

Niemiecki Logicznie - tablice gramatyczne - odmiana czasownika

 

Niemiecki Logicznie - tablice gramatyczne - przymiotniki z celownikiem

 

Czy wiesz, że prawidłowe opanowanie najważniejszych zagadnień gramatycznych znacznie przyspieszy uczenie się języka niemieckiego i sprawi, że znacznie lepiej wypadniesz w oczach odbiorców?

  • zyskasz większą pewność siebie w mówieniu i pisaniu po niemiecku
  • dużo sprawniej opanujesz wszystkie trudniejsze zagadnienia
  • gramatyka niemiecka przestanie Cię przerażać
  • zamiast zgadywać, będziesz świadomie używać odpowiednich form

 
Tablice gramatyczne "Niemiecki Logicznie XXL" stanowią doskonałą pomoc w nauce języka niemieckiego zarówno dla osób samodzielnie uczących się języka niemieckiego, jak i dla uczniów/studentów i uczestników kursów językowych. Świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie zajęć konwersacyjnych i kursów prowadzonych metodą bezpośrednią.

 

Niemiecki Logicznie – system nauki języka niemieckiego bazujący na przemyślanych oznaczeniach kolorystycznych, prostych schematach zdaniowych, stosowaniu gotowych wyrażeń i świadomym budowaniu komunikatów. Nie ucz się słówek, nie zapamiętuj form odmiany – twórz zdania, opierając się na gotowych schematach i wyrażeniach oraz świadomej pracy z tablicami. Ćwicz praktyczne rozumienie i samodzielne tworzenie treści.

 

O autorze: Michał Janiszewski – tłumacz, lektor, pasjonat i autor materiałów do nauki i nauczania języka niemieckiego.
Absolwent filologii germańskiej (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) i podyplomowych studiów tłumaczeniowych (STiJO UAM); w latach 2010-2016 wykładowca w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych UAM w Poznaniu. Właściciel firmy LINGUA 24 i serwisu niemiecki-logicznie.pl.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl